Finał II edycji projektu „Biblia i Ja”

W dniu 25.02.2016 o godz. 10.00 odbyła się w naszym gimnazjum gala II edycji projektu „Biblia i Ja”. Goście honorowi, sponsorzy, społeczność szkolna oraz laureaci poszczególnych kategorii konkursowych uczestniczyli w uroczystym wręczeniu nagród. Spotkanie było okazją nie tylko do wymiany myśli i spostrzeżeń na temat projektu, ale też dzieleniem się przeżyciami i doświadczeniami z przygotowań do poszczególnych konkursów. Temat projektu nawiązywał do treści 1 Listu św. Pawła do Koryntian „Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał… (1Kor 13,1-13).

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które opublikowali patroni medialni – Radio Plus i Gość Niedzielny:

http://radioplus.com.pl/diecezja/14440-o-milosci-biblijnej

http://radom.gosc.pl/doc/2994311.Tym-razem-bylo-o-milosci oraz krótkiego filmu przygotowanego z tej okazji przez uczniów naszego gimnazjum.

Jednocześnie chcemy już dziś zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej – III edycji „Biblia i Ja” w nowym roku szkolnym 2016/2017.

Przypominamy wszystkim laureatom, że miejsca klasyfikowane od I-III są premiowane 5 punktami tzw. kuratoryjnymi na świadectwie ukończenia szkoły. Stosowna informacja prawna znajduje się w zakładce I edycji projektu na stronie internetowej gimnazjum.

dodano 05.03.2016r.


II edycja projekt "Biblia i ja"

Konkursu „Biblia i ja”

Witamy w nowym roku szkolnym 2015/2016 i zapraszamy do udziału w II EDYCJI DIECEZJALNEGO KONKURSU „BIBLIA I JA” pt: „Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał…”(1 Kor 13,1-13) dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Tomasika. Honorowy patronat nad projektem objął także Mazowiecki Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Radomia.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami poszczególnych kategorii konkursowych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorami.

Życzymy w nowym roku szkolnym owocnej pracy i wielu sukcesów dydaktyczno – wychowawczych. Organizatorzy

POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN KONKURSU RECYTATORSKIEGO

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

REGULAMIN KONKURSU MULTIMEDIALNEGO

KARTA ZGŁOSZENIOWA

PLAKAT

dodano 27.09.2015r.